SAP Business One ile üretim süreçlerinde mükemmelliği yakalayın.

Üretim yöneticileri; üretim proseslerinin verimli ilerlemesi, doğru zamanda planlama, gerçek zamanlı stok, zamanında tedarik ve son üründeki kalite gibi pek çok kritik adımı SAP Business One ile yönetebilir.

Her ölçeğe, her sektöre ve üretim tipine uygun ERP

Her ölçekte üretim işletmesi için esnek ERP çözümü

SAP Business One her ölçekte işletmeye uygun esnek yapısıyla, farklı sektörlerdeki üretim süreçlerinin ihtiyaçlarına yanıt vermek üzere tasarlanmış bir ERP’dir.

Kesikli üretime uygunluk

SAP Business One; Metal İşleme, Tesis Üretimi, Otomotiv, Endüstriyel Makine ve Ekipman ile Plastik İşleme sektörü gibi kesikli üretim süreçlerine sahip işletmelerde süreçleri otomatize eder, gerçek zamanlı görünürlük sağlar.

Proses tipi (sürekli) üretime uygunluk

SAP Business One; gıda ve kimya sektörü gibi proses tipi üretimle çalışan sektörlerde de kalite güvencelerine ve endüstri standartlarına uyumlu üretim süreçleri sağlar.

İşinizi yönetmeyi kolaylaştırın.

Daha hızlı ve verimli planlama, üretim ve tedarik ve yönetimi

Gerçek zamanlı izlenebilirlikle üretim zayilerinde azalma

Doğru planlama ile daha verimli stok yönetimi

Hitsoft tecrübesinden yararlanın

Sektörel deneyimimizi en iyi iş uygulamaları ile harmanlayarak, SAP Business One üzerinde şirketinize özel çözümler üretiyoruz. Kimya, Makine, Otomotiv, Plastik İşleme, Metal işleme, Gıda ve İlaç sektörü gibi pek çok sektörde 100’ü aşkın başarılı proje gerçekleştirdik. Deneyimlerimizi aktarmak ve işinize değer katmak için en uygun uyarlamalarla yanınızdayız.

SAP BUSINESS ONE İLE ENTEGRE HAZIR HİTSOFT ÇÖZÜMLERİ

İlgili çözümlere göz atın.

info-8
HİTSOFT B1 ÜVT® ÜRETİMDEN VERİ TOPLAMA
SAP Business One standardında olmayan üretim verisini anlık olarak toplama ve izleme sağlar.
info-6
HİTSOFT EL TERMİNALİ®

Kare kod veya barkot okutarak ürünlerin transfer verilerinin girişini sağlar.

banner-20
HİTSOFT SBİF / SBBUP®

Serbest bölgelerde gerçekleştirilen faaliyetlerin elektronik ortama aktarılmasını sağlar.

Hemen bir görüşme talep edin!

Deneyimli organizasyonumuzla SAP Business One’ın satış yetenekleri hakkında görüşmek ve danışmanlarımızdan demo görebileceğiniz bir toplantı talep etmek için formumuzu doldurun.

hitsoft.com.tr’nin Hüküm ve Koşullarını okudum ve anladım. Hitsoft, burada sağlanan herhangi bir veriyi Gizlilik Beyanına uygun olarak kullanacaktır. Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Her ölçekte işletmenin dijitalleşme yolculuğunda varız.