Ana Sayfa

SAP B1 Sektörler

SAP Business One sektörünüze neler sağlıyor?

Farklı sektörlerde SAP Business One ile ERP dönüşümünüzü güvenle gerçekleştirin.

Otomotiv

SAP Business One ile otomotiv sektöründe kaynaklarınızı optimize ederek değişim ve kurulumları azaltın, üretim çıktısını ve lojistik performansınızı en düzeye çıkarın.

Metal İşleme

SAP Business One ile metal işleme sektöründe kalite kontrol prosedürleri ve süreçleri için tam bir denetim ve elektronik dökümantasyona sahip olun ve gerçek zamanlı içgörüler elde edin.

Talaşlı Üretim

SAP Business One ile talaşlı üretim sektöründe hurda ve yeniden işlemeyi en aza indirin, müşteri taleplerini hızlıca karşılayın, yeni gelir akışı elde edin ve verimliliği artırın.

Satış Sonrası Servis

SAP Business One ile satış sonrası hizmet sektöründe proaktif destek araçlarına sahip olun, kritik sorunlar için 7/24 destek sağlayın ve verimliliği artırın.

Gıda

SAP Business One ile gıda sektöründe taze ve paketlenmiş gıda ürünlerini kolayca yenileyin, üretmek ve dağıtmak için SAP Business One’ın gelişmiş yeteneklerinden yararlanın.

Dağıtım

SAP Business One ile dağıtım sektöründe şirket içinde veya bulutta yönetilebilir maliyetle satın alma, stok alımı, ambar yönetimi ve envanter tahmininde global çapta iyileştirmeler elde edin.

Tekstil

SAP Business One ile tekstil sektöründe giyim, kumaşın kesilmesi, dikilmesi, basılması, örülmesi, nakliyesi ve takibi gibi birçok işlemi tek platformda takip edin.

Makine

Mühendislik, prototip oluşturma ve üretimden müşteri kabulüne, bütçeye ve maliyet kontrolüne kadar her şeyi etkili bir şekilde yönetin.

Plastik

Kalite kontrol prosedürleri ve süreçlerine ilişkin tam bir denetim ve elektronik belgeleme izi sağlayın, ürünlerin ne, ne zaman ve nasıl test edileceğini tanımlamasına olanak tanıyın.

Medikal

SAP Business One ile biyoteknoloji ve ilaç üretimlerinizi takip edin, fiziksel ekipmanları ve tıbbı cihazları tek platformdan takip edin.

Savunma Sanayii

SAP Business One ile savunma sanayii sektöründe doğru iş takibine, hizmet alımlarının kontrolüne ve karşılaştırma analizlerine sahip olun.