Güçlü pazarlama ile daha kolay satış yapın.

SAP Business One, pazarlama yöneticileri için güçlü kampanyalar ve dijital iletişim olanakları sunar. Satışı iyi fırsatlarla desteklemek için SAP Business One’ın pazarlama araçlarından yararlanın.

Satışa daha fazla potansiyel müşteri getirin.

Pazarlama kampanyası yönetimi

SAP Business One, potansiyel müşterileri müşterilere dönüştürmenizi, satışları ve karlılığı artırmak için pazarlama kampanyaları oluşturmanızı ve yönetip, analiz etmenizi sağlar.

Düzenli dijital iletişim

SAP Business One ile potansiyel müşterilere düzenli güncellemeler ve haber bültenleri göndererek dijital iletişimi taze tutabilir, müşterilerinizin hep aklında olabilirsiniz.

Stratejik destek noktası

Pazarlama otomasyonu kullanarak, satışı ve şirket karlılığını daha fazla destekleyerek, pazarlamayı stratejik bir destek noktası olarak güçlendirebilirsiniz.

Pazarlama aksiyonlarınız satışa stratejik destek sağlasın.

Güçlü pazarlama kampanyaları kurgulama

Hedef kitleye yönelik otomatik güncelleme ve bülten gönderimi

Satışa stratejik destek sağlayarak müşteri ve satışı artırma

Satışa daha güçlü pazarlamayla destek verin.

Pazarlama otomasyonu, satışı daha fazla potansiyel müşteri ile desteklemenizi, daha verimli bir pipeline yaratmanızı sağlar. Pazarlama, satışı doğru araçlarla ve yöntemlerle satışı desteklemenin ve büyümenizi hızlandırmanın en iyi yoludur.

Bizimle iletişime geçin.

Deneyimli organizasyonumuzla SAP Business One’ın satış yetenekleri hakkında görüşmek ve danışmanlarımızdan demo görebileceğiniz bir toplantı talep etmek için formumuzu doldurun.

hitsoft.com.tr’nin Hüküm ve Koşullarını okudum ve anladım. Hitsoft, burada sağlanan herhangi bir veriyi Gizlilik Beyanına uygun olarak kullanacaktır. Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Her ölçekte işletmenin dijitalleşme yolculuğunda varız.